Здравствено Oсигурување

0 94

Ништо не е поважно од нашето здравје. Во зависност од потребите на клиентот, посебно може да биде осигурен само престој во болница или лекувалиште, како и дијагностицирање болест што го загрозува животот.

Ова осигурување е наменето за сите оние кои сакаат комплетна здравствена заштита и највисок квалитет на здравствена услуга за своите пари.

Доколку сте заинтересирани да научите кои бенифиции ги имате. Што се покрива здравственото осигурување, се што треба да направите е да стапите во контакт со Иљчо Китанов, агент за осигурување и финанскиски советник, со долгогодишно искуство.

Телефон за контакт:
+41 78 818 55 55

Е-Маил: [email protected]

Постави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе