Yu Shop

0 120

Ви нудиме голем избор на Македонски производи како Македонски вина, пиво, сокови, ракија, мастика и многу друго.

Со цел да го олесниме процесот на нарачка Ви овозможивме повеќе начини преку кои ќе можете да направите нарачка:

1. Преку нашата веб страна www.yushop.ch

2. Преку Facebook на Yu Shop

3. Преку Instagram на Yu Shop

4. На телефонскиот број +41 766 42 18 24 📞

Достава низ цела Швајцарија.

Доколку имате било какви прашања слободно контактирајте не.

Дел од производите кои ги нудиме. За да проверите кои произдовид се достапни во моментот, Ве молиме посетете ја нашата веб страна www.yushop.ch.

Постави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе