Yu Restaurant & Shisha Bar

0 122

Посетете не и уживајте во балканска храна во срцето на Швајцарија.

📞 Телефон за нарачки и резервации: +41 41 934 04 59

📍 Локација: Kantonsstrasse 72, 6234 Triengen, SwitzerlandПостави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе