Репортажа за Македонците во Швајцарија

0 5.052

 

Благодарност до екипата на ТВ Алфа која секогаш има слух за дијаспората, благодарност што експедитивно одговараат на поканите за соработка со Македонски Национален Совет!

Постави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе