За нас

Македонска Дијаспора – портал создаден за македонската дијаспора со цел преку нашите вести да бидат во тек со случувањата во Швајцарија, Македонија, балканот и светот! Македонска Дијаспора е првиот портал во Македонија наменет претежно за дијаспората!

Локација

Контакт инфо

Phone: 1.800.123.4567
Email: [email protected]
Web: makedonska-diaspora.ch

Доставете електронска порака


    Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе