Allfino Finanzberatung

0 121

Услуги кои Ви ги нудиме:

  • Сметководството (Книговодство);
  • Отварање на фирми;
  • Даночни услуги за физички и правни лица;
  • Даночни советодавни услуги;
  • Услуги за поднесување на барање на кредит;
  • Намалување на премија за осигурување;
  • Помош во RAV и фондот за невработеност;
  • Придружба во RAV (вклучено е и праќање CV на работни места);
  • Услуги поврзани со породилно во услови на невработеност;

Доколку имате било какви прашања, слободно контактирајте не.

Телефони за контакт: 041 541 80 64 / 041 541 80 68 📞

📍 Allfino Finanzberatung Littauerboden 1, 6014 Luzern, Switzerland.

Постави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе